Продавав дуб за безцінь: ексочільник військового лісгоспу незаконно збував державний ліс

На Івано-Франківщині правоохоронці викрили колишнього керівника військового лісгоспу на масштабних махінаціях з деревиною, які коштували державі понад 750 тис. грн.

Ексочільник військового лісгоспу незаконно збував державний ліс
Фото: поліція Івано-Франківської області

Повідомляє Інформатор Коломия, посилаючись на поліцію області

Як встановили слідчі, тіньова схема діяла впродовж 2022–2023 років. 37-річний посадовець, який на той час тимчасово очолював державне підприємство "Прикарпатський військовий лісгосп", вирішив вести справи за власними правилами, ігноруючи закон.

Замість того, щоб реалізовувати цінну дубову деревину через прозорі електронні біржові торги, екскерівник укладав прямі договори. У результаті сотні кубометрів дуба дісталися чотирьом обраним приватним підприємцям за цінами, що були суттєво нижчими від ринкових.

Фото: поліція Івано-Франківської області
Фото: поліція Івано-Франківської області

Підрахунки показали, що така "щедрість" посадовця завдала державному підприємству збитків на суму понад 750 тисяч гривень. Колишньому очільнику лісгоспу офіційно повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Фото: поліція Івано-Франківської області
Фото: поліція Івано-Франківської області

Наразі досудове розслідування триває. Правоохоронці з'ясовують усі обставини оборудки та перевіряють, чи не мали до цієї схеми відношення інші особи.

Читайте нас у Facebook

Image
Завжди оперативні новини Коломиї. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити