Пошукова операція у селі Городниця завершилася трагічно. Водолази знайшли та підняли на поверхню тіло 17-річного юнака, який зник під час відпочинку на річці.
ПовідомляєІнформатор Коломия, посилаючись на ДСНС області.
Нагадаємо, повідомлення про зникнення хлопця надійшло до Служби порятунку ввечері, 27 червня. Юнак відпочивав на річці Дністер, проте в якийсь момент зник з поля зору.
До масштабних пошуків залучили великі сили: 41 особу особового складу, 7 одиниць техніки, 2 човни, катамаран, підводний дрон та БпЛА.
На місці працювали 23 рятувальники, серед яких і фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування.
Сьогодні, 28 червня, тіло хлопця було знайдено.
Вода не пробачає необережності, тому вкрай важливо дотримуватися правил безпеки та не ризикувати власним життям.

