Рятувальники дістали з Дністра тіло 17-річного хлопця

Пошукова операція у селі Городниця завершилася трагічно. Водолази знайшли та підняли на поверхню тіло 17-річного юнака, який зник під час відпочинку на річці.

Рятувальники дістали з Дністра тіло 17-річного хлопця

ПовідомляєІнформатор Коломия, посилаючись на ДСНС області. 

Нагадаємо, повідомлення про зникнення хлопця надійшло до Служби порятунку ввечері, 27 червня. Юнак відпочивав на річці Дністер, проте в якийсь момент зник з поля зору.

До масштабних пошуків залучили великі сили: 41 особу особового складу, 7 одиниць техніки, 2 човни, катамаран, підводний дрон та БпЛА.

На місці працювали 23 рятувальники, серед яких і фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування.

Сьогодні, 28 червня, тіло хлопця було знайдено.

Вода не пробачає необережності, тому вкрай важливо дотримуватися правил безпеки та не ризикувати власним життям.

Рятувальники дістали з Дністра тіло 17-річного хлопця 1

Рятувальники дістали з Дністра тіло 17-річного хлопця 2

Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити