Вчора під час спуску з Говерли допомога знадобилася туристці, яка травмувала ногу та не могла самостійно продовжити маршрут.
Розповідає Інформатор Коломия посилаючись на допис ДСНС.
24 червня, близько 17:15 до рятувальників надійшло повідомлення про інцидент на синьому маршруті в районі урочища Крутяк. Під час спуску з вершини одна з учасниць туристичної групи отримала травму ноги.
На місце події вирушили рятувальники відділення "Заросляк". Після прибуття вони надали жінці домедичну допомогу та транспортували її до урочища Заросляк.