Ще одна гірка втрата для Коломийщини... Під час захисту країни загинув воїн Юрій Лебідь.
Із сумом сповіщає Інформатор Коломия з посиланням на Снятинську Мр.
Старший солдат Лебідь Юрій Петрович народився у 1982 році, жив у селі Завалля. Захисник загинув під час бойових дій в Харківській області.
ОНОВЛЕНО
Сьогодні, 5 червня, об 11:00 скорботний кортеж з тілом захисника України Юрія Лебідя виїжджатиме від Снятинської багатопрофільної лікарні до центру міста Снятин (до поліції), далі назад до кільця та до рідної домівки в с. Завалля по вул. Перемоги, Храпківській, Франка.
Просять жителів Снятина та сіл громади вийти на вулиці та гідно зустріти скорботний кортеж.
Вічна пам'ять воїну...