Під час відкриття хвилиною мовчання громдаа вшанувала пам'ять загиблих унаслідок війни, а також згадали зниклих безвісти воїнів.
Новий простір облаштований сучасною технікою та доступний для кожного відвідувача, зокрема ветеранів та людей з інвалідністю.
"Відкриття ЦНАПу в Гвіздці — яскравий доказ того, що навіть у складний воєнний час громади не зупиняються, а розвиваються та впроваджують сучасні підходи до обслуговування людей", - йдеться у дописі.
На коломиян та гостей міста чекають не лише щоденні мистецькі й патріотичні табори для молоді, а й концерти у філармонії, театралізовані дійства та спортивні турніри.