Техніки на майже 18 млн грн прикарпатець та львів'янка намагалися незаконно перевезти через кордон

У пункті пропуску «Шегині» протягом доби українці двічі намагалися ввезти в країн незадекларовану техніку. Спершу прикордонники знайшли товар у прикарпатця, а згодом у львів'янки.

Техніки на майже 18 млн грн прикарпатець та львів'янка намагалися незаконно перевезти через кордон

Розповідає Інформатор Коломия з посиланням на  Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

36-річний житель Івано-Франківської області у салоні транспортного засобу серед особистих речей перевозив техніку Apple. Він зазначив, що техніку перевозив із Праги до Івано-Франківська для родини. Та кількість нових гаджетів викликала запитання у правоохоронців. Орієнтовна вартість товару склала близько 850 тис гривень. За цим фактом працівники митниці склали відповідний протокол, а техніку вилучили на склад митниці.

Згодом під час огляду мікроавтобуса Mercedes, яким керувала 46-річна жителька Львівської області, у тайнику (подвійній стінці між пасажирським та вантажним відділенням), виявили 487 одиниць незадекларованої електронної техніки на близько 17 млн гривень.У цьому випадку також склали протокол та вилучили товар.

Техніки на майже 18 млн грн прикарпатець та львів'янка намагалися незаконно перевезти через кордон 1

Техніки на майже 18 млн грн прикарпатець та львів'янка намагалися незаконно перевезти через кордон 2

Слідкуйте за нами в Instagram

Image
Коломия в Інстаграм. Цікаві новини, відео та світлини. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити