У пункті пропуску «Шегині» протягом доби українці двічі намагалися ввезти в країн незадекларовану техніку. Спершу прикордонники знайшли товар у прикарпатця, а згодом у львів'янки.
Розповідає Інформатор Коломия з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України
36-річний житель Івано-Франківської області у салоні транспортного засобу серед особистих речей перевозив техніку Apple. Він зазначив, що техніку перевозив із Праги до Івано-Франківська для родини. Та кількість нових гаджетів викликала запитання у правоохоронців. Орієнтовна вартість товару склала близько 850 тис гривень. За цим фактом працівники митниці склали відповідний протокол, а техніку вилучили на склад митниці.
Згодом під час огляду мікроавтобуса Mercedes, яким керувала 46-річна жителька Львівської області, у тайнику (подвійній стінці між пасажирським та вантажним відділенням), виявили 487 одиниць незадекларованої електронної техніки на близько 17 млн гривень.У цьому випадку також склали протокол та вилучили товар.

