Протягом червня в Карпатському національному природному парку виявили чотири випадки незаконного проїзду квадроциклами та пікапами через природоохоронні території.
Розповідає Інформатор Коломия з посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу
Як стало відомо, особи здійснили проїзд механічними транспортними засобами, а саме пікапами та квадроциклами територією природно-заповідного фонду.
Два з чотирьох випадків передали на розгляд до судових органів.
Порушникам нараховано штраф майже 11 тисяч грн.