У Дністрі на Прикарпатті витягнули тіло зниклого підлітка

Пошуки, що тривали зі вчорашнього дня у Галичі, на жаль, завершилися трагічно. Рятувальники та водолази підняли з Дністра тіло 13-річного хлопця, який напередодні зник під час відпочинку на березі річки.

У Дністрі на Прикарпатті витягнули тіло зниклого підлітка
Фото: ГУ ДСНС Укаїни в Івано-Франківській області

Повідомляє Інформатор Коломия, посилаючись на ДСНС області

Повідомлення про те, що у Галичі зник неповнолітній, надійшло до Служби порятунку від поліцейських ще ввечері 22 червня. За попередньою інформацією, близько 13:00 юнак 2013 року народження перебував на березі Дністра разом зі своїм однолітком.

Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Після цього хлопчик додому так і не повернувся, а зв'язок із ним повністю обірвався. До порятунку дитини негайно залучили 37 осіб та 6 одиниць техніки. Сьогодні, 23 червня, рятувальники виявили тіло зниклого підлітка у воді та підняли його на поверхню. 

Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області
Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Читайте нас у Facebook

Image
Завжди оперативні новини Коломиї. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити