Напередодні Дня Конституції України в Коломиї пройшов традиційний турнір з кульової стрільби. Свою вправність демонстрували військовослужбовці, ветерани та правоохоронці.
Розповідає Інформатор Коломия, посилаючись на Коломию Спортивну.
Локацією для проведення турніру став спеціально облаштований тир Коломийського ліцею №9. Учасники мали змогу перевірити твердість руки та гостроту зору у трьох дисциплінах: стрільба з пневматичної гвинтівки, з пневматичного пістолета та дартс.
"Усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, витримку, влучність та справжній спортивний характер", — зазначають організатори.
Вітаємо переможців і призерів змагань!








