У Коломиї визначилися з переможцями конкурсу на посаду директорів

Коломийський ліцей «Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського» та Коломийський ліцей №2 мають нових очільників. Директорами закладів стали Вікторія Гриджук та Надія Микитюк.

директори шкіл

Розповідає Інформатор Коломия з посиланням на допис мера. 

Відповідно Вікторія Гриджук очолить гімназію імені Грушевського, а директоркою Коломийського ліцею №2 стала Надія Микитюк.

Вже незабаром з ними укладуть контракти.

Нагадаємо, минулого тижня учасниці конкурсів на посаду директорів публічно виступали з представленням стратегій розвитку закладів освіти.

Після цього у три етапи відбувався конкурс.  Кандидатки мали пройти тестування, виконати ситуаційне завдання та підготувати презентацію плану розвитку закладу освіти.

Детальніше про це читайте у наших попередніх матеріалах:

Слідкуйте за нами в Instagram

Image
Коломия в Інстаграм. Цікаві новини, відео та світлини. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити