Коломийський ліцей «Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського» та Коломийський ліцей №2 мають нових очільників. Директорами закладів стали Вікторія Гриджук та Надія Микитюк.
Розповідає Інформатор Коломия з посиланням на допис мера.
Відповідно Вікторія Гриджук очолить гімназію імені Грушевського, а директоркою Коломийського ліцею №2 стала Надія Микитюк.
Вже незабаром з ними укладуть контракти.
Нагадаємо, минулого тижня учасниці конкурсів на посаду директорів публічно виступали з представленням стратегій розвитку закладів освіти.
Після цього у три етапи відбувався конкурс. Кандидатки мали пройти тестування, виконати ситуаційне завдання та підготувати презентацію плану розвитку закладу освіти.
Детальніше про це читайте у наших попередніх матеріалах: