Пам'яті журналіста, краєзнавця Василя Нагірного в Коломиї заснували премію. Переможці отримають відзнаки та 20 тис грн премії.
Повідомляє Інформатор Коломия.
25 червня на засідання виконавчого комітету затвердили положення про присудження кінематографічної премії імені Василя Нагірного.
Кінематографічну премію імені Василя Нагірного започатковано за ініціативи Національної спілки кінематографістів України, Івано-Франківської обласної організації Національної спілки кінематографістів України та телерадіокомпанії «Нове Телебачення Краю».
Присуджувати її будуть щороку за вагомі творчі досягнення у сфері кіномистецтва та екранних мистецтв, які сприяють розвитку українського кінематографа, популяризації культурної самобутності Прикарпаття та утвердженню національних культурних цінностей.
Переглянути вимоги та умови участі в конкурсі можна ТУТ.