Скорботна громада села Саджавка провела в останню дорогу мужнього захисника Василя Грицюка, який тривалий час був зниклим безвісти.
Інформатор Коломия щиро співчуває рідним та близьким захисника...
Василь Грицюк захищав країну на посаді командира відділення – командира машини 225-го окремого штурмового полку та мав звання молодшого сержанта.
Загинув воїн 29 листопада 2025 року під час виконання бойового завдання на Сумщині, та підтвердити його загибель вдалося лише нещодавно.
У суботу, 20 червня, траурна процесія з тілом Героя прибула до Коломиї, а згодом вирушила до рідного дому воїна в Саджавці.
У неділю, 21 червня, громада віддала останню шану воїну.
"Сотні людей прийшли провести Героя в останню земну дорогу. Побратими віддали останню військову шану. Священники підносили молитви. Родина востаннє дивилася на найдорожчу людину, яку забрала війна", - пишуть на сторінці села.





Вічна пам'ять захиснику...