У Коломийському ліцеї №9 відзначили свято останнього дзвоника
Традиційно в останню п'ятницю травня подвір'я коломийських шкіл наповнюються квітами, вишиванками та емоціями. Сьогодні у Коломийському ліцеї №9 також пролунав останній дзвоник, який для випускників став символічним кроком у доросле життя.
На коломиян та гостей міста чекають не лише щоденні мистецькі й патріотичні табори для молоді, а й концерти у філармонії, театралізовані дійства та спортивні турніри.