У пʼятницю, 26 червня, на майдані Незалежності у Косові відбулася спільна молитва за загиблими Героями, які загинули у боротьбі проти окупантів.
Розповідає Інформатор Коломия, посилаючись на Косівську військову адміністрацію.
Біля Меморіалу Героїв зібралися родини полеглих воїнів, їхні побратими, представники влади, духовенство та мешканці громади, аби спільно згадати тих, хто назавжди залишився в строю.
Священнослужитель разом з присутніми помолились за загиблих. Під час заходу відбулося освячення нових меморіалів Алеї слави Косівщини.
"Такі молитовні зібрання є символом єдності, вдячності та збереження пам'яті про тих, чий подвиг назавжди залишиться в історії України", — зазначають у Косівській військовій адміністрації.
Вічна та світла памʼять усім полеглим...












