У Надвірній знову засяяла головна ялинка міста: святковий фоторепортаж
Вчора, 5 грудня, на майдані Шевченка в Надвірній вперше за кілька років урочисто засвітили головну ялинку міста. Дійство стало відкриттям культурно-мистецького проєкту "Від Різдва до Перемоги".
На коломиян та гостей міста чекають не лише щоденні мистецькі й патріотичні табори для молоді, а й концерти у філармонії, театралізовані дійства та спортивні турніри.