Понад 25 метрів металевих перил, що загрожували падінням у гірську річку, відремонтували у Верховині. Термінові роботи провели одразу на двох мостах селища.
Розповідає Інформатор Коломия, посилаючись на Верховинську селищну раду.
На центральному автомобільному мості у Верховині металева огорожа вздовж пішохідної зони ледь трималася. Близько 20 метрів конструкції могли будь-якої миті просто обвалитися в річку. Підрядники зреагували на проблему і вже капітально відремонтували цей відрізок.

Паралельно дорожники ліквідували аварійну ділянку й на іншому мості — тому, що веде на об'їзну. Там довелося заново встановлювати та закріплювати близько шести метрів перил. Тепер ходити обома переправами цілком безпечно.