В Яремче піротехніки знищили міну часів Другої світової війни

23 червня у місті Яремче піротехніки знищили застарілий вибухонебезпечний предмет, який було виявлено на території громади.

В Яремче піротехніки знищили міну часів Другої світової війни

Розповідає Інформатор Коломия посилаючись на допис ДСНС.

Застарілу мінометну міну часів Другої світової війни виявили на території міста Яремче. Після отримання повідомлення на місце виїхали піротехніки, які вилучили та знищили небезпечну знахідку.

Рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними та у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомляти про це відповідні служби.

У Яремчі піротехніки знищили міну часів Другої світової війни 1

Слідкуйте за нами в Instagram

Image
Коломия в Інстаграм. Цікаві новини, відео та світлини. Підпишись 👇
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити