23 червня у місті Яремче піротехніки знищили застарілий вибухонебезпечний предмет, який було виявлено на території громади.
Розповідає Інформатор Коломия посилаючись на допис ДСНС.
Застарілу мінометну міну часів Другої світової війни виявили на території міста Яремче. Після отримання повідомлення на місце виїхали піротехніки, які вилучили та знищили небезпечну знахідку.
Рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними та у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомляти про це відповідні служби.
