З 22 млн не скинули ні гривні: комунальники Коломиї закупили автобуси

На багатомільйонній закупівлі єдиний учасник не скинув навіть коаійки, та все одно переміг.

З 22 млн не скинули ні гривні: комунальники Коломиї закупили автобуси

Інформатор Коломия розповість деталі.

Нагадаємо, на початку літа комунальне підприємство "Зеленосвіт" оголосило закупівлю 5 бежевих дизельних міських пасажирських автобусів 2026 року випуску. Очікувана вартість одного автобуса сягає понад 4,4 млн грн (100 000$). І попри великий куш охочих взяти участь було вкрай мало: єдиний учасний запропонував стартову ціну і переміг. 

Відтак за 5 дизельних автобусів, що моють покласти початок комунальному громадському транспорту в Коломиї, з податків коломия виплатять 22 074 000 грн. Договір очікує підписання. 

Ці 5 автобусів та ще 3 автобуси, подаровані польськими партнерами Коломиї, мають сформувати автопарк комунального громадськкого транспорту, яким буде займатись колись шофер Богдана Станіславського, а нині директор комунального підприємства "Зеленосвіт" Віталій Тимчук.

За рішенням сесії статутний капітал "Зеленосвіту" збільшили на 30 млн грн, а це майже вдвічі. Відтак тепер він складає майже 63,5 млн грн.

"Ми просто збільшуємо статутний фонд... для можливості", - прокоментував міський голова Станіславський перед голосуванням всередині травня. 

Та виявилось "можливість" уже була досить прорахована.

Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити