Інформатор Коломия

Спортсмени з Коломиї знову серед чемпіонів

Знані й шановані у спортивних колах тренери Василь та Інна Оробець знову привели свої вихованців до перемоги. На Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи серед юніорів одразу троє коломийських спортсменів вибороли чемпіонські титули.

Повідомляє Інформатор з посиланням на сюжет НТК.

У ваговій категорії до 59 кг, золоту медаль виборов Федюк Орест.

У ваговій категорії до 66 кг, беззаперечним чемпіоном став Баб’юк Ростислав, спортсмену для перемоги вистачило лише однієї спроби.

А у ваговій категорії до 120 кг. звання чемпіона України отримав Мельничук Тарас, якому підкорилася штанга вагою 215 кілограмів, що також дозволило йому зайняти друге місце в абсолютній першості.

Всі спортсмени є вихованцями заслужених майстрів спорту та заслужених тренерів Василя та Інни Оробець.

Також Івано-Франківська область здобула перше місце у командній першості серед юніорів.

Ці змагання були відбірковими до чемпіонатів Європи та Світу 2022 року, всі названі атлети пройшли відбір і будуть представляти нашу країну на міжнародній арені.

Нагадаємо, що коломийські спортсмени мають свою олімпійську історію, детальніше – у дослідженні.