Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Коломиянам на замітку: нова українська школа запускає дитячий садок онлайн

Здавалося б, після численних ковідних канікул в українських батьків вже виробилися певні інструменти, чим зайняти дітей вдома. Та зараз цього недостатньо. Не секрет, що малеча переймає емоційні стани дорослих, а нам в часі війни важко давати своїм дітям те, чого вони потребують: тепла, безтурботності й щирості. Дітям важливо бути в середовищі ровесників. Відтак в Україні запустили дитячий дистанційні заняття для дошкільнят.

Повідомляє Інформатор з посиланням на НУШ.

Аби отримати доступ, треба зареєструватися на сайті та активувати програму. Після реєстрації переходьте в такій послідовності: “особистий кабінет”, “мої програми”, “безплатні”.

“Ми займаємося освітою та піклуванням про дітей раннього та дошкільного віку. У цей непростий час ми надаємо безплатний онлайн-доступ до системи для дітей дошкільного віку, щоби кожен міг позайматись, розважитись, відволіктись від усього, що відбувається навколо”, – пишуть організатори.

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” і сайт “Нова українська школа” проводять пізнавальні онлайн-зустрічі для учнів. Для участі заповніть анкети для дітей або вчителів (інших дорослих, які хочуть чимось поділитися з дітьми).

Наталка Сандецька

Нагору