Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Історія: як російські солдати здаються разом з технікою

Деяким російським воякам клепки все ж не бракує – вони здаються українським козакам разом зі своєю “аналоговнєтною” технікою. Духопідіймальним прикладом в соцмережах поділився український політичний та громадський активіст Віктор Андрусів.

Інформатор бажає вам приємного читання. Далі пряма цитата автора допису.

“Русские сдаются! З технікою
Кілька днів назад я написав, що є новини, які остаточно показують злам російської армії. Зараз можу вже розповісти. Хотів вам відео показати, але спецназівці попросили цього не робити. Російський солдат здав нам танк за винагороду!

Як це відбувалось. Вже кілька тижнів в Нацполі ідентифікували телефони, якими користуються росіяни. Це українські номери. На ці телефони ми регулярно присилаємо смс як здатись в полон і здати техніку. Кілька днів назад нам зателефонував “Міша”. Ми передали інформацію про нього до ГУР МО. Йому визначили місце куди підїхати. Він під’їхав. З дрона переконались, що він сам і це не засада. Після цього спецназівці його затримали. Виявилось, що з екіпажу танку залишився він один, решта втекли додому. Смисла воювати він не бачив. Додому повернутись не міг, оскільки командир сказав, що розстріляє і спише на бойові втрати. Міша розповів, що їсти практично не залишилось, управління військами хаотичне і практично відсутнє. Деморалізація колосальна.

Що з Мішою? Міша отримав дуже комфортні умови утримання. Він також отримає 10 тисяч доларів по завершенню війни і можливість податись на громадянство. До завершення війни він проживатиме в комфортних умовах з телевізором, телефоном, кухнею і душем. Так, що “русские сдаются”. Ще й з технікою.”

 

Нагору