Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Прокуратура зафіксувала 4 випадки ухилення від мобілізації на Коломийщині

З 24 лютого на території Коломийського району зафіксовано понад 70 кримінальних проваджень. З них – 4 випадки ухилення від мобілізації. 

Повідомляє Інформатор за даними оперативного штабу у Коломийській військовій адміністрації.

Щодня 40 – 50 осіб звертаються до Коломийського центру комплектування і проходять військово-лікарську комісію.

За словами начальника Коломийської військової адміністрації Любомира Глушкова, під час першої хвилі мобілізації йшли добровольці, другою чергою – учасники бойових дій, які мають досвід. Третя черга мобілізації – це громадяни України, які відслужили строкову службу в Збройних силах України.

Читайте також: Вкотре про мобілізацію | що воно таке і кого чекає призов

Четверта черга – це ті люди, які не служили, бо за станом здоров’я були визнані непридатними нести строкову службу в мирний час. Але  зараз – у військовий час – їх також будуть викликати і вони проходитимуть військово-лікарську комісію для уточнення військово-облікових даних.

До теми: Оновлено перелік військовозобов’язаних жінок

Але ніхто нікого не буде хапати на вулиці і тягнути силоміць. Ми просимо, щоб всі відповідально поставилася до отримання повісток і з’являлися до військових комісаріатів, до центрів військового комплектування для проходження військово-медичної комісії й уточнення військового обліку. Ніхто одразу не буде відправляти їх у зону бойових дій. Вони будуть у резерві і тільки за потреби військовий комісар буде направляти цих громадян до військових частин”, – наголошує голова Коломийської військової адміністрації Любомир Глушков.

Фото – арміяinform

Наталка Сандецька

Нагору