Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Наступного тижня відбудеться сесія Коломийської міської ради. Порядок денний

Депутати Коломийської міської ради зберуться 19 квітня на тридцять першу сесію міськради. Початок о 11 годині.

Повідомляє Інформатор.

Основний порядок денний:

1. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Коломийська центральна районна лікарня” Коломийської міської ради на 2022 рік.

2. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству “Коломийська центральна районна лікарня” Коломийської міської ради на списання основних засобів.

3. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству “Коломийський фтизіопульмонологічний центр” Коломийської міської ради Івано-Франківської області на списання основних засобів.

4. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації “Детальний план території по вул. Марійки Підгірянки, 12А, села Саджавка, Коломийської міської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області”.

5. Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території (в межах земельної ділянки з кадастровим номером 2623287201:01:007:0030) села Товмачик, Коломийської міської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області”.

6. Про затвердження містобудівної документації “Детальний план території по вул. Миколи Степанюка в селі Воскресинці, Коломийської міської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області”.

7. Про внесення змін до переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що необхідно здійснити для забезпечення нагальної та/або необхідної для виконання своїх функцій потреби Коломийської міської ради.

8. Про передачу на баланс матеріальних цінностей військовій частині А7153.

9. Про передачу на баланс Коломийському управлінню Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області матеріальних цінностей.

10. Про передачу на баланс матеріальних цінностей Державній установі “Коломийська виправна колонія №41”.

11. Про передачу на баланс матеріальних цінностей Державній установі “Коломийська виправна колонія №41”.

12. Про передачу на баланс матеріальних цінностей Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

13. Про передачу на баланс матеріальних цінностей Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

14. Про передачу на баланс матеріальних цінностей Управлінню Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

15. Про передачу на баланс матеріальних цінностей Коломийському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

16. Про надання згоди Коломийській міській раді на списання основних засобів.

17. Про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Коломийської територіальної громади за 2021 рік

18. Про здійснення державної регулярної політики Коломийської міської ради та виконавчого комітету у 2021 році.

19. Про доповнення до рішення міської ради від 18.11.2021 p. №1390-22/2021 “Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік”.

20. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.11.2021 p. №1390-22/2021 “Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік”.

21. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.05.2021р. №701-14/2021 “Про визначення одержувачів бюджетних коштів на 2021-2022 роки по програмі “Благоустрій Коломийської ОТГ на 2021-2025 роки””.

22. Про звільнення комунального підприємства “Коломиятеплосервіс” від сплати частини чистого прибутку (доходу) до міського бюджету.

23. Про припинення права оперативного управління на нежиле приміщення (міська бібліотека № 3) по вул. Міцкевича, 69 в м. Коломиї.

24. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність захисних споруд цивільного захисту.

25. Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Коломия на одну особу за перший квартал 2022 року.

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.02.2021р. № 359-9/2021 “Про Перелік майна, яке належить до комунальної власності Коломийської територіальної громади”.

27. Про надання згоди на зняття з балансу Коломийської міської ради приватизованих нежитлових та житлових приміщень.

28. Про реорганізацію юридичної особи Коломийська центральна районна аптека №31.

29. Про внесення змін до плану першочергових заходів підготовки території Коломийської міської територіальної громади до оборони в особливий період.

30. Про внесення змін в структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів.

31. Про зміну назви комунальної установи “Централізована бухгалтерія бюджетних установ Коломийської територіальної громади” та затвердження її статуту в новій редакції.

32. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації “Детальний план території з внесенням змін в схему зонування міста Коломия для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з торгово-офісними приміщеннями по вул. Івана Новодворського, 15А в місті Коломия, Коломийської міської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області”.

Раніше ми повідомляли, що міський голова привідкрив завісу, що передбачає озеленення Коломиї

Нагору