Інформатор Коломия

ГРОШІ

Для переселенців Прикарпаття GIZ пропонує гранти по 3-5 тис євро

Для переміщеного бізнесу німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ пропонує гранти для зміцнення мікро- та малих підприємств. Окрім Івано-Франківської області, в конкурсі можуть брати також участь переселенці Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

Повідомляє Інформатор.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 22 червня 2022 року.

Для участі у Конкурсі запрошуються до подання проєктні заявки за одним із ЛОТів з максимальним розміром фінансування залежно від обраного ЛОТу:

ЛОТ 1. Підтримка мікро- або малих підприємств у приймаючих громадах, що забезпечують працевлаштування ВПО. Розмір гранту залежатиме від кількості осіб, які будуть працевлаштовані підприємцями у приймаючих громадах (але не більше п’яти осіб), починаючи від 1 тис. євро на одну працевлаштовану особу, але не більше аніж 3 тис. євро на п’ять працевлаштованих осіб;

ЛОТ 2. Підтримка переміщеного бізнесу із територій, які стали тимчасово окупованими внаслідок воєнних дій (на момент подання проєктної заявки), на території, які контролюються Урядом України з метою відновлення свого бізнесу, враховуючи нові потреби ринку. Розмір гранту – до 5 тис. євро;

ЛОТ 3. Підтримка бізнесу, власником якого є представник соціально-вразливих груп населення або бізнесу, де працевлаштованим є, принаймні, 30% осіб-представників таких соціально-вразливих груп:  особи з інвалідністю, сім’ї  із більше ніж трьома дітьми, одинокі батьки, ветерани АТО, жінки). Розмір гранту – до 5 тис. євро.

Читайте також: У Коломиї дешевше орендувати комерційне приміщення в центрі, аніж винайняти квартиру

Важливо

Програмою будуть підтримані внутрішньо-переміщені особи, які взяті на облік після 24 лютого 2022 р.

Проєктним заявкам з громад/міст з населенням до 30 тис. осіб, які є активними у прийнятті ВПО, надаватиметься перевага. І Коломия цілком відповідає цим вимогам.

На Конкурс можна подати лише ОДНУ проєктну заявку за одним із ЛОТів.

Напрямки

Грантова підтримка надаватиметься задля економічного відродження за такими напрямками підприємницької діяльності:

  1. Продовольча безпека (виробництво, переробка, ланцюги постачання, роздрібна торгівля, тощо).
  2. Безпека сільського господарства (паливо, добрива, насіння, пестициди, обладнання, тощо).
  3. Медична безпека та охорона здоров’я (ліки, медичні товари, наприклад, обладнання та витратні матеріали, соціально-психологічна підтримка для дітей, літніх людей, ВПО тощо).
  4. Безпека транспорту та логістики (зберігання, транспортування, розподіл продуктів харчування, ліків, обладнання для виробництва продуктів та ліків, перевезення людей тощо).
  5. Незалежно від виду діяльності, подана на конкурс проєктна заявка та інформація, повинна передбачати довгострокові перспективи отримання прибутку, містити реалістичні ринкові показники та відповідати пріоритетам Конкурсу.

Хто може подавати проєкт

У Конкурсі на отримання гранту будуть підтримані бізнес-проєкти від таких категорій зареєстрованих і вже діючих юридичних осіб:

  • Фізичні особи-підприємці (ФОП);
  • Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
  • Фермерські господарства (ФГ), у т.ч. фермерські (сімейні) господарства (Ф(С)Г);
    Приватні підприємства (ПП).

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок Грантової програми.

Читати детальніше ТУТ.

Для консультації щодо подання заявок дзвоніть за телефоном 0 (800) 406 411 з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Нагору