Щоденні ритуали, як-от миття голови, повинні складатися з любові та турботи про себе. Утім одним миттям не обходиться. Догляд за волоссям – багатоетапна та комплексна процедура. Тому у цій справі краще довіритись фахівцю.
Нині Інформатор ділиться досвідом Христини Копильчук, що вже більше п’яти років тішить жіночі голівоньки.
Отож 10 простих порад, що вбережуть ваше волосся:
- Шампунь, бальзам, маска, термозахист та олійка для волосся. Якщо все це буде у вашій косметичці, волосся стане ідеальним.
- Для того, щоб ваше волосся було доглянутим, його потрібно стригти раз на три місяці.
- Шампунь потрібно наносити лише на корінь та мити ним двічі. Волосся слід мити у теплі воді, адже гаряча вода впливає на роботу залоз, шкіра голови швидше жирніє, а волосся пересушується. Шампунь слід підбирати відповідно до свого типу шкіри: для жирної, комбінованої та сухої. Якщо ви миєте волосся кожного дня, це означає, що у вас жирний тип шкіри голови. Якщо ви миєте його раз на тиждень – у вас сухий тип шкіри голови.
- Довжину потрібно мити бальзамом, адже шампунь відкриває волосяну лусочку, а бальзам закриває.
- Маскою потрібно користуватися не частіше ніж раз на тиждень, адже вона обтяжує волосся.
- Мокре волосся можна обережно промокнути рушником. В жодному разі його не можна розтирати, адже пошкоджує волосину. Тримати волосся в рушнику варто не більше 10 хв.
- Перш ніж сушити волосся феном або робимо стайлінг потрібно нанести термозахист. Після укладки варто скористатися олійкою. Вона утворює маленьку плівочку, внаслідок чого волосся менше січеться.
- У спекотну погоду, перш ніж виходити з дому, теж потрібно наносити термозахист, аби волосся не пересушувалося на сонці. Окрім термозахисту лінійка продуктів з догляду за волоссям пропонує й універсальні креми густої консистенції.
- Розчісувати волосся потрібно починаючи з кінчиків та поступово рухаючись до коренів.
- Щітка чи гребінець повинні мати рідкі зубчики, щоб під час розчісування волосся менше травмувалося.
Користайте на здоров’я!