Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Прикарпатські слідчі викрили ще одного колаборанта

Слідчі СБУ в Івано-Франківській області завершили досудове розслідування щодо колабораційної діяльності заступника голови окупаційної адміністрації селища Біловодськ Старобільського району Луганщини.

Інформатор розповідає деталі з посиланням на дані СБУ Івано-Франківської області.

Йдеться про мешканця Старобільського району 1962 року народження. До 2016 року він був керівником Управління агропромислового розвитку Біловодської районної державної адміністрації Луганської області

Після окупації Біловодська російська влада утворила там незаконну фейкову “адміністрацію Біловодського району ЛНР”, знайшла посіпак, готових співпрацювати з загарбниками. Фігурант обійняв посаду одного з заступників окупаційного голови цієї так званої “адміністрації”.

Він брав участь у псевдореферендумі про входження окупованої частини Луганської області до російської федерації. Під час його проведення разом з іншими колаборантами провів публічний пропагандистський захід на підтримку рф.

Колаборанта звинувачують у добровільному зайнятті громадянином України посади пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території.

Цей злочин, передбачений ч. 5 ст. 111-1 КК України, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Обвинувачення в суді підтримуватиме Івано-Франківська обласна прокуратура.

Також читайте про колаборантку із Запорізької області: Слідчі з Івано-Франківщини встановили особу жінки, яка готувала псевдореферендум в Запоріжжі

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com.

Христина Бойчук

Нагору