Дві пожежі трапилось на Прикарпатті у чертвер, 25 червня. Деревообробний цех палав у Поляниці, а у Чернієві загорівся газовий балон і кухня.
Повідомляє Інформатор за даними рятувальників області.
25 червня о 17:50 надійшло повідомлення про пожежу в селі Бистриця Поляницької територіальної громади Надвірнянського району. Рятувальники виявили пожежу покрівлі двоповерхового деревообробного цеху. Понад дві години пожежні гамувади вогонь. О 19:38 пожежу було локалізовано, а о 20:31 — ліквідовано на площі 250 кв. м.
А вночі пожежа трапилась у житловому будинку в селі Черніїв Івано-Франківської територіальної громади. Там виникла пожежа газового балона та кухонних меблів у приміщенні кухні на площі 7 кв. м. Повідомлення надійшло о 21:13. Гамувати полум'я поквапилися рятувальники 1 ДПРЧ та Центру безпеки Хриплин. Під час гасіння пожежі рятувальники евакуювали газовий балон, що дозволило запобігти можливим тяжким наслідкам.
Причини виникнення обох пожеж встановлюються фахівцями.