Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Дітей віком від 5 років запрошують на заняття в секцію дзюдо у Коломиї

“Не важливо скільки разів ти падав, важливо скільки разів ти піднявся”, – ця цитата чудово характеризує дзюдо. Цей вид єдиноборств лише нещодавно знову розпочав свою діяльність у Коломиї під наставництвом Володимира Григоровича Задорожного й запрошує всіх бажаючих приєднатися до тренувань.

Інформатор побував на одному з занять та ділиться ним із вами.

Володимир Задорожний – тренер з дзюдо Нікопольської дитячо-юнацької спортивної школи «Трубник», президент місцевої та віцепрезидент обласної Дніпропетровської федерації дзюдо. Вчитель розповідає, що приміщення, для того, щоб організувати занятя з дзюдо, шукали з лютого. Та врешті-решт, за допомогою небайдужих та цілеспрямованості тренера, тренуванням у Коломиї бути!

Секцію будуть проводити у спортивній залі ліцею №6, заняття є безкоштовними й кожен бажаючий може прийти зі своїм чадом й подивитися за процесом та дати дитині можливість спробувати себе у дзюдо.

Володимир Григорович пояснює: “Дзюдо – більше ніж спорт – це боєве мистецтво. Це система виховання, яка знаходить свій прояв через фізичний розвиток.” У цьому спорті неабияк важливі повага, культура, дисципліна та інтелект. Кожен наступний крок має бути продуманим та зваженим.

Як вид спорту дзюдо з’явилося на Олімпійських іграх 1964 року. Знадобилося чотири роки, щоб 1968 року дзюдо стало олімпійським видом спорту для чоловіків.

Дзюдо є, безперечно, дуже поширеним видом спорту в світі. Тренер розповідає, що у Франції воно займає 2 місце після футболу.

Інформатор також поспілкувався з мамою одного з маленьких дзюдоїстів, які вже відвідують секцію Володимира Григоровича. Жінка зазначає, що з початку повномасштабного вторгнення вона з сином виїхала до Польщі з Харкова. Там маленький спортсмен й почав займатися дзюдо. Після того, як вони повернулися в Україну й знайшли прихисток у Коломиї, вона активно шукала секцію з дзюдо і в нас, й була дуже щаслива, що така з’явилася. Жінка зазначає, що саме цей вид спорту допомагає дитині опанувати кординацію і концентрацію, які так важливі для малечі.

Тренер чекає на тренування як хлопчиків, так і дівчаток віком від 5 років. Ба більше, інколи й самі батьки стають учасниками занять. Для зв’язку з тренером залишаємо вам його контакти:

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору