Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

На Косівщині зафіксували спалах сказу

Днями у селі Яворів Косівської територіальної громади виявили лисицю з підозрою на сказ. Провівши необхідні дослідження, підозри підтвердились. Тепер село Яворів, його присілки та мисливські угіддя у радіусі 5 км вважаються загрозливою зоною. 

Повідомляє Інформатор посилаючись на Кутську селищну раду.

Також, територію мисливських угідь філії «Кутське лісове господарство» ДП «Ліси України» біля присілку Село-1 с.Яворів оголосили неблагополучним пунктом. Тут заборонили проведення промислового і ліцензійного відстрілу диких тварин, їх відловлювання та вивезення.

Щоб локалізувати та ліквідувати вогнище сказу, власникам тварин рекомендовано дотримуватися правил утримання собак, котів та хижих тварин, сприяти державній ветеринарній службі району у проведенні профілактичних щеплень тварин проти сказу.

Фахівці Косівської дільничної лікарні ветеринарної медицини та «Кутського лісового господарства» проводитимуть обхід та обстеження угідь біля зазначеного присілка і лісових масивів довкола нього, щоб виявити хворих, підозрілих у захворюванні на сказ чи трупів тварин.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту  kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

 

Нагору