Інформатор Коломия

ГОРОДЕНКА

Чи відремонтують проблемну дорогу до Городенки

Чи відремонтують проблемну дорогу до Городенки

Нещодавно Городенківська міська рада надіслала звернення до Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області щодо стану дороги «Тязів – Снятин – Старі Кути».

Інформатор ділиться деталями, посилаючись на допис Городенківської міської ради територіальної громади.

Вчора міська рада отримала відповідь від Служби відновлення, яка зазначила, що наразі коштів на ремонт цієї дороги у бюджеті немає.

«Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області розглянула Ваше звернення щодо ремонту дороги державного значення Р-20 Тязів – Снятин – Старі Кути в м. Городенка та інформує наступне. Відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2024 рік» у цьому році доходи державного бюджету, які були джерелом формування державного дорожнього бюджету, в повному обсязі зараховуються до загального фонду Державного бюджету України, видатки на реалізацію бюджетної програми 3111020 «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» не передбачено. У зв’язку з чим кошти державного бюджету на виконання робіт з будівництва, реконструкції, капітального, поточного, середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування державного значення області на цей час відсутні.», – зазначили у відповіді.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору