Інформатор Коломия

Прикарпатські спортсмени привезли нагороди з міжнародних змагань

Спортсмени з Івано-Франківщини продовжуть досягати значних висот у професійні кар’єрі.

Більше розповідає Інформатор за даними голови ОВА.

Зокрема, Марія Анійчин на світовій першості здобула “бронзу” у дисципліні біґ-ейр. Змагання проходили в італійському Лівіньйо.
16-річна спортсменка виконала свій коронний стрибок «Misty 7».

Ще одна прикарпатка Елеонора Павлюк виборола нагороди на чемпіонаті світу зі сноубордингу серед юніорів у Австрії. Завдяки цьому українська команда двічі фінішувала у ТОП-5 чемпіонату світу.

В паралельному слаломі й паралельному слаломі-гіганті також виступали інші представники Івано-Франківської області: Нестор Білоус – 13 і 15 позиції, Михайло Кабалюк – 14 і 16 місця.

До речі, таким чином спортсменка здобула перша в історії України медаль на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com