Інформатор Коломия

ГОРОДЕНКА

У Городенківській громаді звечора палали трави

У Городенківській громаді звечора палали трави

Увечері 3 квітня у селі Якубівка Городенківської громади та  трапилась пожежа сухостою. Ліквідовувати наслідки бездумного ґаздування довелося рятувальникам.

Повідомляє Інформатор.

Зафіксували пожежу близько 21:00.  Бригада пожежних одразу ж виїхала на місце події.

Як зазначається, в громадах області щодня працюють рейдові групи рятувальників та працівників поліції, якими проводиться масово-роз’яснювальна робота з громадянами щодо заборони спалювання сухої трави, а також задля виявлення та притягнення до відповідальності правопорушників.

Нагадуємо, за підпал сухої трави в умовах воєнного стану є не лише адміністративне, але й кримінальне покарання. І якщо вогонь підбереться до мереж, обійсть, об’єктів критичної інфраструктури, то таке ґаздування  будуть розцінювати як диверсійну діяльність.

Під час воєнного стану підпали сухої трави становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність країни.

“Застерігаємо, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна”, – стверджують  у Комітеті гуманітарної  та інформаційної політики Верховної Ради.

Детальніше про відповідальність за підпали – у статті Ігри з вогнем: як палії трави перетворилися на диверсантів

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору