Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Сьогодні на Прикарпатті таки введені графіки вимкнень для бізнесу та промисловості

Сьогодні на Прикарпатті таки введені графіки вимкнень для бізнесу та промисловості

18 квітня о 14:20 Прикарпаттяобленерго повідомило, що через дефіцит в енергосистемі для бізнесу та промисловості сьогодні будуть введені графіки вимкнень електропостачання. Інших же споживачів же просять економити.

Повідомляє Інформатор.

“Унаслідок похолодання та нестабільної ситуації через минулі обстріли, ситуація в енергосистемі України постійно змінюється. Тому НЕК «Укренерго» повідомила про застосування графіків обмеження потужності для підприємств, в тому числі і для Прикарпаття,” – написали у телеграм-каналі АТ.

Діяти графіки вимкнень будуть з 18:00 до 22:00.

Що ж таке графіки обмеження потужності (ГОП)?

Фактично – це документи, в яких є перелік великих споживачів області та потужність, до якої ці підприємства мають знизити своє споживання. Інформування таких підприємств про необхідність заощадження АТ «Прикарпаттяобленерго» вже провело в індивідуальному порядку. Надалі ці обмежувальні заходи мають контролювати керівники підприємств, підлаштовуючи свої виробничі процеси під доведену графіками потужність.

Окрім цього, енергетики просять обмежити споживання і побутових споживачів.

Інформації про доведення графіків для населення наразі НЕМАЄ, втім потрібно бути готовими до різних можливих сценаріїв. Тож просимо бути підписаними на офіційні джерела АТ «Прикарпаттяобленерго» та слідкувати за оновленнями:

Telegram
Viber
Facebook

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору