Інформатор Коломия

Прикарпатські спортсмени знову везуть додому престижні нагороди

Спортсмени Івано-Франківщини продовжуть здобувати перемогу на різноманітних змаганнях не лише в Україні, але й за її межами.

Деталі розповідає Інформатор за даними голови ОВА.

Зокрема, 16-річна гімнастка Анна Лащевська здобула золото у вправі на колоді на олімпійському кваліфікаційному турнірі в Досі, Катар.

Також прикарпатські таеквондисти вибороли нагороди на чемпіонаті Європи серед дорослих, юніорів та юнаків, що проходить у Польщі

• Лідія Приймак вдруге здобула титул чемпіонки Європи у спарингу -65 кг;
  • Денис Липовецький тепер дворазовий чемпіон Європи у спарингу серед юніорів в ваговій категорії -60 кг;
  • Дарія Томенчук здобула срібло у спарингу серед юніорок в ваговій категорії -61 кг;
  • Андрій Томенчук посіла друге місце у ваговій категорії -45 кг;
  • Ольга Григорчин здобула бронзову медаль у ваговій категорії -45 кг;
  • Станіслав Габльовський виграв бронзову нагороду у ваговій категорії +65 серед юнаків.

Дякуємо спортсменам за їх важку працю та нагороди для рідного Прикарпаття. Бажаємо нових звершень та спортивної вдачі!

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com