Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Військовозобов’язаним українцям за кордоном призупинили видачу документів

Стало відомо, що відсьогодні, 23 квітня, чоловікам призовного віку за кордоном тимчасово призупиняють надання консульських послуг. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що напередодні доручив вжити заходів щодо відновлення справедливого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. 

Передає Інформатор.

Сьогодні Центр обслуговування громадян “Паспортний сервіс” повідомив, що у закордонних підрозділах ДП Документ призупинено видачу готових документів “через технічні причини”.

Відтак міністр закордонних справ підтвердив, що військовозобов’язаним чоловікам за кордоном тимчасово не надають консульські послуги.

«Як це виглядає зараз: чоловік призовного віку виїхав за кордон, показав своїй державі, що питання її виживання його не обходить, а потім приходить і хоче отримати від цієї держави послуги. Так не працює. У нас в країні війна», – пише Кулеба.

Він додав, що обов’язок оновлювати свої документи у ТЦК існував і до ухвалення нового закону про мобілізацію.

«Якщо ці люди вважають, що хтось там, далеко на фронті, воює і віддає свої життя за цю державу, а хтось посидить за кордоном, але при цьому буде отримувати послуги від цієї держави, — то так це не працює. Перебування за кордоном не звільняє громадянина від обовʼязків перед Батьківщиною. Саме тому я вчора доручив вжити заходів щодо відновлення справедливого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Це буде чесно», – написав мініст.

Кулеба заявив, що МЗС незабаром надасть роз’яснення щодо порядку отримання консульських послуг чоловіками мобілізаційного віку.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору