Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Вичікували 2 місяці | Прикордонники затримали чоловіків, які намаглися незаконно перетнути кордон

Працівники прикордонної служби затримали 8 чоловіків під час спроби нелегально покинути Україну. Як виявилося, деякі з них чекали “поїздки” понад 2 місяці.

Деталі розповідає Інформатор за даними Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

На Закарпатті прикордонники затримали двох таксистів (жінку з села Вилок та чоловіка з міста Виноградів), які намагалися переправити чоловіків призивного віку через держрубіж, за це “клієнти” мали заплатити їм від 7 до 11 тисяч доларів.

П’ятеро із затриманих чоловіків розповіли, що приїхали на Закарпаття ще 2 місяці тому й заплатили незнайомому чоловіку по 10 тисяч доларів. Далі вони очікували на їх переправлення в Угорщину, усі ці місяці очікування вони власним коштом винаймали житло та харчувалися.

Тепер оперативники загону ретельно вивчають усі деталі організації незаконного переправлення осіб через державний кордон. Щодо виявлення у діях закарпатців ознак злочину передбаченого ч.3 ст. 332 ККУ прикордонники направили повідомлення співробітникам Нацполіції.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору