Інформатор Коломия

Коломияни здобули медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Протягом 26-28 квітня у Збаражі, що на Тернопільщині відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед учасників до 17 років. Перемоги здобули вихованці з Коломиї.

Повідомляє Інформатор з посиланням на Коломию Спортивну.

Участь у змаганні взяли понад 500 хлопців та дівчат з усієї країни, вони боролися за право представляти Україну на міжнародних змаганнях.

Зокрема, титул чемпіона вдалося здобути двом спортсменам з Коломийщини: Петранюк Орест переміг у категорії 48 кг, а Костюк Артур отримав золото у категорії 80 кг.

Також високі результати показали Кайдаков Владислав (2 місце у категорії 48 кг) та Пежук Олександр (бронзова медаль у категорії 45 кг).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів й бажаємо нових звершень.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com