Інформатор Коломия

ІСТОРІЇ ГЕРОЇВ

Півроку вважався безвісти зниклим: Косівщина втратила захисника Михайла Білого

Півроку вважався безвісти зниклим: Косівщина втратила захисника Михайла Білого

Старший лейтенант, офіцер резерву запасної роти Михайло Білий із Кутської громади вважався зниклим безвісти з жовтня минулого року. Днями підтвердилась загибель Героя. Завтра, 8 травня, на Косівщині відбудеться зустріч загиблого воїна.

Із сумом повідомляє Інформатор.

Білий Михайло Васильович народився 25 квітня 1975 року, мешкав у селі Старі Кути. Його призвали до лав ЗСУ 8 травня 2022 року. Був офіцером резерву запасної роти в/ч А 7014, старшим лейтенантом.

З 16 жовтня 2023 року вважався безвісти зниклим. Однак, при проведенні упізнання тіл, отриманих в результаті пошуку, тіло невідомого військовослужбовця ЗСУ було ідентифіковано.

Загинув внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Макіівка, Луганської області.

“Відважний боєць мужньо захищав кордони від ворога. І понад усе бажав миру в Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та, на жаль, не судилось…Герой віддав власне життя за нас з вами, за наш спокій та незалежність. Михайло був прикладом мужності, патріотизму, відданості, героїзму для всіх поколінь”, – пишуть на сторінці Кутської ради.

У середу, 8 травня, об 11:00 зустрічатимуть полеглого Героя Михайла Білого в місті Косів на майдані Незалежності.

Далі скорботний кортеж прямуватиме до рідної домівки полеглого Захисника маршрутом: Старі Кути (Косівська, Довга, Кобилянська). Мешканців просять гідно зустріти Героя з квітами і запаленими свічками.

Вічна пам’ять Герою… Щирі співчуття рідним, близьким, побратимам…

Нагору