Інформатор Коломия

Першість району: ФК Вікторія переграла ФК Корнич-Королівка. Фото з матчу

Триває боротьба за Першість Коломийського району з футболу сезону 2023-2024 років. Команда “Вікторія” знову підтвердила свою назву. Цього разу футболісти з Великої Камʼянки вдома переграли ФК “Корнич-Королівка”, яка обʼєднала гравців з двох сіл Коломийської громади.

Ділиться Інформатор.

Футбольний поєдинок відбувся на стадіоні села Велика Камʼянка. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. У наступному таймі футболісти активізувалися і спершу мʼяч полетів у ворота “Вікторії”, а потім і вони забили гол команді “Корнич-Королівка”.

Отож, ФК “Вікторія” перемогла з рахунком 2:1 і опинилася у трійці лідерів турнірної таблиці, а ФК “Корнич-Королівка” перемістилися на 5 місце. Очолює наразі турнірну таблицю команда із Ценяви, а на другій сходинці ФК “Угорники”.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com