Інформатор Коломия

ВЛАДА

22 вересня відбудеться сесія Коломийської міської ради

У четвер, 22 вересня, у залі засідань міськради відбудеться засідання XXXV сесії Коломийської міської ради восьмого демократичного скликання. Початок об 11:00 у залі засідань міської ради. Депутати розглядатимуть 31 питання, серед яких зміни назв вулиць і демонтаж старих табличок і вказівників, зміни до фінансових планів, зміни до питання про опорні заклади та чимало інших.

Повідомляє Інформатор за даними Коломийської міської ради.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Регламенту Коломийської міської ради восьмого демократичного скликання.

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської міської ради за 2 квартал 2022 року.

3. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської міської ради на 2022 рік.

4. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської міської ради на 2023 рік.

5. Про внесення змін до структури та чисельності комунального некомерційного підприємства «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської міської ради.

6. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Коломийська центральна районна лікарня» Коломийської міської ради на списання з балансу основних засобів.

7. Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» на 2022 рік та викладення його в новій редакції.

8. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» на 2023 рік.

9. Про визначення розпорядників коштів.

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2022р. №1875-28/2022 «Про реорганізацію Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка Коломийської міської ради Івано-Франківської області».

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.05.2022р. №1988-32/2022 «Про утворення опорних закладів освіти».

До теми: Ліквідувати хай там що: учні ліцею №6 не знають, що буде з 1 вересня

12. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план території по вул. Січових Стрільців, 39Д в місті Коломия (для коригування червоних ліній з внесенням змін в схему зонування) Коломийської міської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області».

13. Про присвоєння нових назв існуючим топонімам в населених пунктах Коломийської міської територіальної громади.

14. Про демонтаж пам’ятників, знаків, таблиць чи інших об’єктів, які пов’язані з комуністичним тоталітарним режимом на території м. Коломиї

До теми: Миру – Мир, а перемозі – Перемогу: що вирішили на громадських слуханнях в Коломиї

15. Про затвердження передавальних актів та матеріальних цінностей Коломийського навчально-виробничого центру творчості учнівської молоді  Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Коломийської музичної студії Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Коломийської станції юних туристів, Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості Коломийської міської ради Івано-Франківської області.

16. Про затвердження передавальних актів та матеріальних цінностей Раківчицького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Шепарівцівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Лісовичок» Коломийської міської ради Івано-Франківської області.

17. Про затвердження передавальних актів та матеріальних цінностей Корницького ліцею Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Воскресинцівського ліцею Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Воскресинцівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Світанок» Коломийської міської ради Івано-Франківської області.

18. Про затвердження передавальних актів та матеріальних цінностей Коломийської початкової школи №20 Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Коломийського ліцею №3 Коломийської міської ради Івано-Франківської області.

19. Про затвердження передавальних актів та матеріальних цінностей  Товмачицького закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Теремок» Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Товмачицького ліцею Коломийської міської ради Івано-Франківської області, Іванівецької гімназії імені М.Вишиванюка Коломийської міської ради Івано-Франківської області.

20. Про передачу продуктів харчування.

21. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти Коломийської міської територіальної громади.

22. Про надання дозволу на списання основних засобів.

23. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 р. №1657-25/2021 «Про встановлення вартості харчування учнів в закладах дошкільної та загальної середньої освіти та розміру плати за перебування дітей у закладах дошкільної освіти Коломийської територіальної громади».

24. Про затвердження статутів опорних закладів освіти в новій редакції.

25. Про включення в Перелік другого типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності Коломийської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону.

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.02.2021р. № 359-9/2021 «Про Перелік майна, яке належить до комунальної власності Коломийської територіальної громади».

27. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.02.2021р. № 359-9/2021 «Про Перелік майна, яке належить до комунальної власності Коломийської територіальної громади».

28. Про надання згоди на включення об’єктів до Переліку першого типу.

29. Про затвердження Статуту комунального закладу «Коломийська міська публічна бібліотека» у новій редакції.

30. Про надання згоди на передачу об’єкта з комунальної власності Коломийської міської територіальної громади у державну власність.

31. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Зеленосвіт» на 2023 рік.

Нагору