Інформатор Коломия

ГРОШІ

Франківець за 6000 $ відправляв чоловіків за кордон

50-річного франківця, керівника місцевого туристичного агентства, викрили на схемі нелегального перевезення за кордон чоловіків, які намагалися уникнути мобілізації. За сприяння в перетині державного кордону фігурант брав 6 тисяч доларів з одного призовника.

Повідомляє Інформатор за даними СБУ.

Правоохоронці затримали фігуранта 16 вересня в Закарпатській області після отримання ним 6 тис. доларів за перевезення через державний кордон України особи призовного віку.

Відтак у Волинській області відбулося затримання клієнтів зловмисника. Під час перетину кордону правоохоронці зупинили легковий автомобіль, водій якого перевозив чотирьох осіб призовного віку.

Під час обшуків, проведених за адресами туристичного агентства та місця проживання фігуранта, правоохоронці вилучили:

– кошти, ймовірно отримані від проведення оборудки;
– комп’ютери та мобільні телефони;
– документи туристичного агентства з доказами протиправної діяльності.

Фігуранту повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України, що передбачено ч. 2 ст. 332 КК України. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

До теми: На західному кордоні затримали понад 100 контрабандистів, третина з них – з підробленими паспортами

За вчинення цього злочину на фігуранта очікує позбавленням волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Триває досудове розслідування, в межах якого правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до незаконного переправлення призовників через державний кордон.

Документування протиправної діяльності проводить Управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з Івано-Франківським районним управлінням поліції ГУНП в Івано-Франківській області та Головним оперативно-розшуковим відділом 31 прикордонного загону. Процесуальне керівництво здійснює Окружна прокуратура міста Івано-Франківська.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
В межах досудового розслідування проводяться заходи щодо встановлення інших спільників злочину та перевіряється причетність затриманого до вчинення аналогічних злочинів.

Нагору