Інформатор Коломия

ЖИТТЯ

Погода у Коломиї 7 серпня

Синоптики обіцяють, що ранок понеділка, 7 серпня, зустріне нас залишками дощу. А проте у другій половині дня дощ повернеться та ще й грозу з собою приведе. Триватиме до вечора. Похмура погода переважатиме протягом дня, а температура коливатиметься в межах від +16°С до +22°С.

Інформатор же переконався, що Коломия настільки гонорове місто, що й погода тут здатна змінюватись, як їй заманеться. Тому не переймайтеся дощами, а за будь-якої погоди шукайте сил і натхнення, аби допомагати наближати нашу перемогу

Цікаво, що за останні 130 років 7 серпня було зафіксовану рекордно високу температуру (+33.8°С_рівно 50 років тому, в 1963 році.

А 10 років до цього рекорду найнижче температура цього дня впала до +7.8°С (1953 року).

Народний прогноз погоди

7 серпня відзначається Успіння (кончина) правовірної Ганни, матері Пресвятої Богородиці. У минулі часи помітили, яка погода на Ганну до обіду, така зима до грудня; яка погода після обіду, така зима після грудня.

Спостерігали у цей день за лелеками: якщо за неділю перед Спасом (14 серпня) лелеки почнуть готуватись до відльоту, то зима настане рано і буде морозною, а весна теплою.

Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com 

Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237

Нагору