За перший квартал 2026 року українські громади заробили понад 87 мільйонів гривень туристичного збору. Абсолютним рекордсменом за кількістю гостей стала Поляницька громада на Прикарпатті, де мандрівники зупинялися на нічліг майже 400 тисяч разів.
Розповідає Інформатор Коломия, посилаючись на Державне агенство розвитку туризму України.
Загалом від початку року в Україні офіційно зафіксували понад 2,2 мільйона туристичних ночівель. Це на 13,2% більше, ніж за аналогічний період торік. Традиційно найбільше мандрівників приймають Карпати.
Абсолютним всеукраїнським лідером стала Поляницька громада, де розташований курорт "Буковель". Тут туристи зупинялися на нічліг майже 400 тисяч разів — це на 22% більше порівняно з минулим роком.
Читайте також: Як створювали Буковель: історія туристичної "імперії" в Карпатах
До слова, такий самий приріст у 22% зафіксували і в Івано-Франківську.