Нещодавно завершився аукціон з продажу просторого комунального приміщення, що століття тому слугувало школою для дітей з колонії Баґінсберґ. За 482,1 м² Коломийська міська рада очікувала отримати не менше 3 360 620 грн. На аукціон подався тільки одна учасниця.
Скільки запропонувала підприємиця і хто це – розповість Інформатор.
17 березня 2024 року Коломийська міська рад виклала це історичне приміщення на аукціон. Згідно документації ця цегляна будівля на по вул. Симона Петлюри, 85А на 482,1 м² електрифікована. Інші комунікації не підведені, але знаходяться поруч.
Стан будівлі оцінюють як задовільний, конструктивні елементи потребують капітального або поточного ремонту.
Об’єкт пропонувавсяя до продажу без земельної ділянки. Чомусь згідно техпаспорту будівництво вказано 1974 роком, та це пов’язано з тим, що радянська влада наново реєструвала будівлі міста. Насправді бік будівлі сягає понад 150 років.
До теми: У Коломиї на аукціон виклали будинок Кос-Анатольського
Зараз більша частина цієї будівлі не використовується, кілька кімнат можна роздивитися через вибиті вікна. Частково приміщення колишньої колоніальної школи використовують під склярню, магазин автотоварів.
Як відбувався аукціон
Аукціон з продажу цієї нерухомості відбувся 11 квітня.
На це приміщення претендувала тільки одна особа – коломийська підприємиця Чабанюк Оксана Петрівна.
Згідно даних YouControl Оксана Петрівна зареєструвалась як підприємиця лише 4 місяці тому. Спеціалізується на Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок, вирощування зерняткових і кісточкових фруктів, ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників
Оксана Чабанюк запропонувала 3 509 500 грн, разом з ПДВ вийшло 4 211 400 грн. Відтак вартість будівлі на майже пів тисячі квадрfтних метрів у валютному еквіваленті коштує 90 000$ (186$ за 1 м²).
Договір наразі ще очікує підписання.
Інші деталі торгів дивіться ТУТ.
Довідково
Баґінсберґ — німецька колонія у Коломиї (1818—1940). Виникла на так званому станіславськім передмістю (тепер вул. Б. Хмельницького, О. Пушкіна, Б. Лепкого, частково С. Петлюри), на ґрунтах колишньої монастирської юрисдикції Мечиківка (Менчиківка), що півколом тягнулася від Воскресинців до П’ядик.
Детальніше про межі існування німецької колонії та побут колоністів читайте у статті Історія переіменувань: вул. Пушкіна й німецький Баґінсберґ
Шкільні уроки спочатку проводилися в орендованому будинку. Перша шкільна будівля була зведена у 1832 році. Але оскільки громада швидко зростала, шкільний будинок виявився недостатнім для великої кількості дітей у громаді. Тому його було відновлено та розширено у 1856 році.
Школу їхню використали як пересильний пункт для репресованих осіб в часи СРСР (1940-ві), згодом — під автошколу.
ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ У СТАТТЯХ:
Коломийська міська рада продає з аукціону землі на 16 мільйонів гривень
Ділянку біля корпусу колишнього “Сільмашу” виклали на аукціон
У Коломиї продають велике приміщення з аукціону біля “Епіцентру”
Приміщення в центрі Коломиї продають на аукціоні за стартовою ціною менше 16 000$
Міське приміщення лабораторії в Коломиї продали з аукціону за 7100∈
Міськрада Коломиї продає з молотка приміщення впритул до ратуші
Чия земля: депутат міськради програв дружині колишнього поліцейського на аукціоні
За скільки 553 м² історичної будівлі у Коломиї продали у приватні руки
Майже 300 м.кв. міської землі Коломиї продали з молотка за 4 500 євро
За скільки у Коломиї продали будівлю колишньої поліклініки на вул. Шухевича
За скільки Коломия продала будівлю кінотеатру “Джерело” і землю до нього
Будьмо на зв’язку! Читайте нас у Facebook , Telegram та Instagram. Надсилайте свої новини на пошту kl.informator@gmail.com
Якщо маєте цікаві новини чи хочете замовити рекламу – телефонуйте 096 545 8237